mikroC PRO for ARM

USB Dongle

Mikroelektronika
Ürün Kodu: MIKROE-936

 2.145,00

Fiyatı :

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

MikroC PRO for ARM – USB Dongle

mikroC PRO for ARM®, ARM® Cortex-M0™, Cortex-M3™ ve Cortex-M4™ geliştirmeyi herkes için uygun hale getiren tam özellikli bir ANSI C derleyicidir.

ARM platformu için kod geliştirmede en iyi çözümdür. İçinde bulunan kullanıma hazır kütüphane fonksiyonları geliştirme aşamasında size yardımcı olacaktır.

Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10 versiyonları ile uyumludur.

mikroC PRO for ARM şu anda önde gelen üreticilerin 1312’den fazla ARM® Cortex-M0®, M0 +, M3, M4 ve M7 mikrodenetleyicisini desteklemektedir.

Üretsiz güncellemelerle sürekli yeniliyoruz.


Bir kez alın. Bir daha ücret ödemeyin.

Derleyiciyi satın aldıktan sonra ömür boyu ücretsiz yükseltme hakkına sahipsiniz. Derleyiciyi yükseltmek yalnızca birkaç dakika ve birkaç tıklama alır. Derleyiciye sürekli yeni özellikler ekliyoruz, Yazılım Yol Haritası sayfasında neler olduğunu takip edebilirsiniz. Bir kez alın bir daha ücret ödemeyin.

Ücretsiz deneme versiyonu

Tüm kütüphaneleri içeren ücretsiz demo versiyonunu indirmek için tıklayınız.
Demo versiyonu sadece 8192 byte’a kadar .hex kod üretmekle sınırlıdır.

Lisanslama Yöntemleri

Elektronik Lisans

Eğer Elektronik Lisans alırsanız, Aktivasyon için size bir kod gönderilir. Bu kodu kullanarak yazılımınızı birkaç saat içerisinde aktif edebilirsiniz.

En fazla iki bilgisayarda aktif ederek kullanabilirsiniz.

 

 USB Dongle

Eğer Dongle lisans alırsanız size bir USB stick gönderilir. Yapmanız gereken tek şey USB’yi bilgisayara takmak. Böylelikle yazılım USB dongle’ı taktığınız her bilgisayarda aktifleşir. Derleyici lisansınızı her yerde kullanın. Farklı bilgisayarlarda kullanılabilecek taşınabilir bir lisans arıyorsanız, bir bilgisayara veya bir ofise bağlı olmayacaksanız, USB Dongle lisansı ihtiyacınız olan şeydir.
 
Dongle bozulursa çözümü var ama kaybetmemeye özen gösteriniz.